Sağlık Politikaları Başkanlığı

SAĞLIĞIN DEVASI HAZIR. SAĞLIĞIN DEVASI HAZIR.

14 Mar 2021
14 Mart Tıp Bayramı için sahalara inen teşkilatlarımız, sağlıkçılara umut dağıttı.

14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle sahaya inen teşkilatlarımız, hastanelerde çalışan sağlıkçılarımızı ve STK'ları ziyaret ederek sağlıkçılarımızın sıkıntılarını kendi ağızlarından dinledi, fikir alışverişlerinde bulundu ve parti vizyonumuzu anlattı. Türkiye'nin dört bir yanında ziyaretlerde bulunan teşkilatlarımız, sağlıkçılarımıza umut dağıttı.

Her ne kadar bugün Tıp Bayramı olsa da, pandeminin tüm yükünü omuzlamak zorunda kalan, ailesinden uzakta, zor koşullarda çalışan, kötü yönetim yüzünden canından olan sağlık çalışanlarımız olunca bayramımız buruk geçiyor. Mevcut durumu kabul etmiyoruz. Bugün bayramımız buruk geçiyor ama yarınlara umutla bakıyoruz.

Sağlıkçılarımızın 'Hakkınız ödenmez.' cümlesini duymak yerine, hak ettikleri gibi yaşayabilmelerini; acaba bugün bir şiddet olayıyla karşılaşacak mıyım diye düşünmek yerine, mesleklerini huzurlu bir şekilde icra edebilmelerini istiyoruz. Sağlıklı bir Türkiye'nin, ancak mutlu sağlıkçılar ile inşa edilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden "SAĞLIĞIN DEVASI HAZIR!" diyoruz.


Mutlu sağlıkçılar ve sağlıklı bir Türkiye dileğiyle...

14 Mart Tıp Bayramınız Kutlu Olsun.

  • İLGİLİ ETİKET:
  • #14 MART
  • #SAĞLIK ÇALIŞANLARI
  • #SAHA ZIYARETLERI

SONRAKİ HABER

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA İSTİFA YASAĞI DERHAL KALDIRILMALI!

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar

14 Mar 2021